Free Shipping
Free Shipping
$2,388.77
$3,219.00
Compare Price
You save
$830.23
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa AGR-2B24GR 36 In Range (2) 32 000 Bt U Burners
Item:
#1886495
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | AGR-2B24GR |
| Manufacturer Part # | AGR-2B24GR |
| Height | 40" |
| Width | 42" |
| Depth | 39" |
| Weight | 596 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Atosa AGR-2B24GR 36 In Range (2) 32 000 Bt U Burners
$2,388.77
$3,219.00
You save
$830.23
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa AGR-2B24GR 36 In Range (2) 32 000 Bt U Burners