Free Shipping
Free Shipping
$1,317.20
$1,775.00
Compare Price
You save
$457.80
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa ATCM-36* 36 In Cheesemelter
Item:
#1886444
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | ATCM-36* |
| Manufacturer Part # | ATCM-36* |
| Height | 26" |
| Width | 25" |
| Depth | 40" |
| Weight | 120.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
This item is ineligible to earn loyalty points.
Atosa ATCM-36* 36 In Cheesemelter
$1,317.20
$1,775.00
You save
$457.80
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa ATCM-36* 36 In Cheesemelter