$289.41
$390.00
Compare Price
You save
$100.59
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa ATSE-3048 48 In Ss Equipment Stand
Item:
#2230544
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | ATSE-3048 |
| Manufacturer Part # | ATSE-3048 |
| Height | 7" |
| Width | 31" |
| Depth | 49" |
| Weight | 78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
This item is ineligible to earn loyalty points.
Atosa ATSE-3048 48 In Ss Equipment Stand
$289.41
$390.00
You save
$100.59
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa ATSE-3048 48 In Ss Equipment Stand