$518.72
$699.00
Compare Price
You save
$180.28
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Atosa .
- Authorized Atosa dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Atosa ATSP-18-1L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Atosa ATSP-18-1L Single Stock Pot Stove Lower Version
Item:
#1886442
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | ATSP-18-1L |
| Manufacturer Part # | ATSP-18-1L |
| Height | 18" |
| Width | 21" |
| Depth | 18" |
| Weight | 117 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Atosa ATSP-18-1L Single Stock Pot Stove Lower Version
$518.72
$699.00
You save
$180.28
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa ATSP-18-1L Single Stock Pot Stove Lower Version