Free Shipping
Free Shipping
$1,517.57
$2,045.00
Compare Price
You save
$527.43
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa ATTG-24* Hd 24 In Thermo Griddle 5 0 000 Btu
Item:
#1886706
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | ATTG-24* |
| Manufacturer Part # | ATTG-24* |
| Height | 19" |
| Width | 32" |
| Depth | 27" |
| Weight | 196 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Atosa ATTG-24* Hd 24 In Thermo Griddle 5 0 000 Btu
$1,517.57
$2,045.00
You save
$527.43
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa ATTG-24* Hd 24 In Thermo Griddle 5 0 000 Btu