Free Shipping
Free Shipping
$3,550.86
$4,785.00
Compare Price
You save
$1,234.14
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa MCF8707GR 2 Dr. Refrigerator Merchandiser
Item:
#2230534
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | MCF8707GR |
| Manufacturer Part # | MCF8707GR |
| Height | 83.1" |
| Width | 54.38" |
| Depth | 31.7" |
| Weight | 560 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Atosa MCF8707GR 2 Dr. Refrigerator Merchandiser
$3,550.86
$4,785.00
You save
$1,234.14
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa MCF8707GR 2 Dr. Refrigerator Merchandiser