Free Shipping
Free Shipping
$2,520.12
$3,396.00
Compare Price
You save
$875.88
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa MGF8451GR 52" Chef Base
Item:
#2230368
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | MGF8451GR |
| Manufacturer Part # | MGF8451GR |
| Height | 26.6" |
| Width | 52.06" |
| Depth | 33" |
| Weight | 273 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Atosa MGF8451GR 52" Chef Base
$2,520.12
$3,396.00
You save
$875.88
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa MGF8451GR 52" Chef Base