Free Shipping
Free Shipping
$2,612.13
$3,520.00
Compare Price
You save
$907.87
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa MKC58GR 58 In Keg Cooler Ss With 2 Dual Tap Towers
Item:
#2230457
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | MKC58GR |
| Manufacturer Part # | MKC58GR |
| Height | 43" |
| Width | 29" |
| Depth | 58" |
| Weight | 310 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
This item is ineligible to earn loyalty points.
Atosa MKC58GR 58 In Keg Cooler Ss With 2 Dual Tap Towers
$2,612.13
$3,520.00
You save
$907.87
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa MKC58GR 58 In Keg Cooler Ss With 2 Dual Tap Towers