Free Shipping
Free Shipping
$1,342.43
$1,809.00
Compare Price
You save
$466.57
(26%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa MMF9113 Top Chest Freezer Glass Angle Curved 12 Cu Ft
Item:
#2230627
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | MMF9113 |
| Manufacturer Part # | MMF9113 |
| Height | 37" |
| Width | 30" |
| Depth | 53" |
| Weight | 160 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
This item is ineligible to earn loyalty points.
Atosa MMF9113 Top Chest Freezer Glass Angle Curved 12 Cu Ft
$1,342.43
$1,809.00
You save
$466.57
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa MMF9113 Top Chest Freezer Glass Angle Curved 12 Cu Ft