Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa MWFP923 Door Handle For Mwf9010/mwf9016
Item:
#1444176
25+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | MWFP923 |
| Manufacturer Part # | MWFP923 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 12.65" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Atosa MWFP923 Door Handle For Mwf9010/mwf9016
$16.94
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa MWFP923 Door Handle For Mwf9010/mwf9016
