Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atosa W0201146.03 Start Component Capacitor Start
Item:
#1444185
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | W0201146.03 |
| Manufacturer Part # | W0201146.03 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 6.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
This item is ineligible to earn loyalty points.
Atosa W0201146.03 Start Component Capacitor Start
$115.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa W0201146.03 Start Component Capacitor Start