Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Atosa .
- Authorized Atosa dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Atosa W0203047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Atosa W0203047 Condenser
Item:
#1444199
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | W0203047 |
| Manufacturer Part # | W0203047 |
| Height | 7.55" |
| Width | 11.35" |
| Depth | 14.95" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Atosa W0203047 Condenser
$336.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Atosa W0203047 Condenser