Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Atosa .
- Authorized Atosa dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Atosa W0310215
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Atosa W0310215 Heater Hose Drain Long
Item:
#1444324
Technical details
| Manufacturer | Atosa |
|---|---|
| Model Number | W0310215 |
| Manufacturer Part # | W0310215 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
This item is ineligible to earn loyalty points.
About this item
Product Details
Product Details
Atosa W0310215 Heater Hose Drain Long
