Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Attias 124 Thumbscrew 1/4 20
Item:
#1136398
Technical details
| Fits with Manufacturer | Attias |
|---|---|
| Model Number | 124 |
| Manufacturer Part # | 124 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Attias 124 Wing Bolt Thumbscrew 1/4"-20 X 5/8" Long S/s, Hickory Rotisserie

