Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Av Tec ASFLT1216ALC Filter 12x16 Alum Baffle Component Hard
Item:
#1444467
Technical details
| Manufacturer | Av Tec |
|---|---|
| Model Number | ASFLT1216ALC |
| Manufacturer Part # | ASFLT1216ALC |
| Height | 4.65" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 1.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Av Tec ASFLT1216ALC Filter 12x16 Alum Baffle Component Hard
About this item
Product Details
Product Details
Av Tec ASFLT1216ALC Filter 12x16 Alum Baffle Component Hard
