Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Av Tec HDCHN0306 Chain #60 Double Width Roller 10' Lengt
Item:
#1444715
Technical details
| Manufacturer | Av Tec |
|---|---|
| Model Number | HDCHN0306 |
| Manufacturer Part # | HDCHN0306 |
| Height | 2.1" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 12.1" |
| Weight | 9.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Av Tec HDCHN0306 Chain #60 Double Width Roller 10' Lengt
About this item
Product Details
Product Details
Av Tec HDCHN0306 Chain #60 Double Width Roller 10' Lengt
