Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Av Tec HDCHN0307 Chain #60 Side Bow Roller 963 #60
Item:
#1444719
Technical details
| Manufacturer | Av Tec |
|---|---|
| Model Number | HDCHN0307 |
| Manufacturer Part # | HDCHN0307 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Av Tec HDCHN0307 Chain #60 Side Bow Roller 963 #60
$356.29/Foot
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Av Tec HDCHN0307 Chain #60 Side Bow Roller 963 #60
