Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Av Tec HDSHT0407 Shaft 17 Drive 1 Dia. W/ 1/4 X 1/8 Key
Item:
#1444714
Technical details
| Manufacturer | Av Tec |
|---|---|
| Model Number | HDSHT0407 |
| Manufacturer Part # | HDSHT0407 |
| Height | 1" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Av Tec HDSHT0407 Shaft 17 Drive 1 Dia. W/ 1/4 X 1/8 Key
About this item
Product Details
Product Details
Av Tec HDSHT0407 Shaft 17 Drive 1 Dia. W/ 1/4 X 1/8 Key