Free Shipping
Free Shipping
$8,150.59
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Av Tec RPEG30C44CR0 Conn. Plate 30a 480/3 Gfep Nema L16
Item:
#1444747
Technical details
| Manufacturer | Av Tec |
|---|---|
| Model Number | RPEG30C44CR0 |
| Manufacturer Part # | RPEG30C44CR0 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Av Tec RPEG30C44CR0 Conn. Plate 30a 480/3 Gfep Nema L16
$8,150.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Av Tec RPEG30C44CR0 Conn. Plate 30a 480/3 Gfep Nema L16