Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Av Tec RPEG80C24P06 Conn. Plate 80a 208/3 Gfep 6' Pigtai
Item:
#1444627
Technical details
| Manufacturer | Av Tec |
|---|---|
| Model Number | RPEG80C24P06 |
| Manufacturer Part # | RPEG80C24P06 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Av Tec RPEG80C24P06 Conn. Plate 80a 208/3 Gfep 6' Pigtai
About this item
Product Details
Product Details
Av Tec RPEG80C24P06 Conn. Plate 80a 208/3 Gfep 6' Pigtai