$112.32
$132.19
Compare Price
You save
$19.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Avantco 178GSKT11571 27 5/8 In X 53 4 Sided Bl Ack Pvc Gasket
Item:
#1972621
Technical details
| Fits with Manufacturer | Avantco |
|---|---|
| Model Number | 178GSKT11571 |
| Manufacturer Part # | 178GSKT11571 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Avantco 178GSKT11571 27 5/8 In X 53 4 Sided Bl Ack Pvc Gasket
$112.32
$132.19
You save
$19.87
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Avantco 178GSKT11571 27 5/8 In X 53 4 Sided Bl Ack Pvc Gasket