Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 73-0069
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Axis 73-0069 (30 20) Spring Sheet
Item:
#1444768
Technical details
| Manufacturer | Axis |
|---|---|
| Model Number | 73-0069 |
| Manufacturer Part # | 73-0069 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Axis 73-0069 (30 20) Spring Sheet