Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Axis 81-PC31 #6260.00015.40 Pc Plastic Knob
Item:
#1444792
Technical details
| Manufacturer | Axis |
|---|---|
| Model Number | 81-PC31 |
| Manufacturer Part # | 81-PC31 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 2.85" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Axis 81-PC31 #6260.00015.40 Pc Plastic Knob