$198.80
$375.36
Compare Price
You save
$176.56
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AyrKing AYRB530 Timer Control Board Dual Voltage
Item:
#1150113
Technical details
| Fits with Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | AYRB530 |
| Manufacturer Part # | AYRB530 |
| Height | 4.3" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AyrKing AYRB530 Timer Control Board Dual Voltage
$198.80
$375.36
You save
$176.56
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AyrKing AYRB530 Timer Control Board Dual Voltage

