Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B-160
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AyrKing B-160 Brush Sifter 25"l Wht Brstls
Item:
#1130752
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B-160 |
| Manufacturer Part # | B-160 |
| Height | 6.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 25" |
| Weight | 3.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AyrKing B-160 Brush Sifter 25"l Wht Brstls
$362.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AyrKing B-160 Length 25", 635 Mm, Outer Diameter 152 Mm Brushed, 6" Brushes, 1 5/8" Shaft, , 41 Mm Shaft

