Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AyrKing B128H Two Third 8 Deep With Hole
Item:
#1444812
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B128H |
| Manufacturer Part # | B128H |
| Height | 8.3" |
| Width | 13.65" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 2.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AyrKing B128H Two Third 8 Deep With Hole
$167.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AyrKing B128H Two Third 8 Deep With Hole
