Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B202
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AyrKing B202 Screen Sifter 24" W/ Notch 1.5mm Hole
Item:
#1149239
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B202 |
| Manufacturer Part # | B202 |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AyrKing B202 Screen Sifter 24" W/ Notch 1.5mm Hole
$684.63
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AyrKing B202 23-3/4" Length 6" Wide (8" W/ Lip) 9" Depth 1.5mm Holes
