Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AyrKing B219 Brush Post With Mounting Hardw
Item:
#1444668
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B219 |
| Manufacturer Part # | B219 |
| Height | 0.79" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.54" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AyrKing B219 Brush Post With Mounting Hardw
$105.13
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AyrKing B219 Brush Post With Mounting Hardw
