Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AyrKing B240 Caster Locking 5 Diameter Swi
Item:
#1444671
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B240 |
| Manufacturer Part # | B240 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AyrKing B240 Caster Locking 5 Diameter Swi
$95.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AyrKing B240 Caster Locking 5 Diameter Swi
