Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AyrKing B303 Lug Plastic W/o Hole
Item:
#1203664
Technical details
| Manufacturer | AyrKing |
|---|---|
| Model Number | B303 |
| Manufacturer Part # | B303 |
| Height | 11" |
| Width | 17" |
| Depth | 27" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AyrKing B303 Lug Plastic W/o Hole
$178.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AyrKing B303 Lug Plastic W/o Hole
