Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bak Bar/Blue Seal 338A-040 Gasket
Item:
#1450517
Technical details
| Manufacturer | Bak Bar/Blue Seal |
|---|---|
| Model Number | 338A-040 |
| Manufacturer Part # | 338A-040 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Weight | 0.03 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bak Bar/Blue Seal 338A-040 Gasket
$109.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bak Bar/Blue Seal 338A-040 Gasket