Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Aid 01-3RO017 Thermostat (200 660f)
Item:
#1321212
Technical details
| Manufacturer | Bakers Aid |
|---|---|
| Model Number | 01-3RO017 |
| Manufacturer Part # | 01-3RO017 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Aid 01-3RO017 Thermostat (200 660f)