$151.74
$167.41
Compare Price
You save
$15.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 1400120
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 1400120 Probe Baker's Pride
Item:
#1846902
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 1400120 |
| Manufacturer Part # | 1400120 |
| Height | 0.8" |
| Width | 7" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 1400120 Probe Baker's Pride
$151.74
$167.41
You save
$15.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 1400120 Probe Baker's Pride