$93.95
$103.65
Compare Price
You save
$9.70
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 21818118
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 21818118 Weldment Manifold Conv Oven
Item:
#1444830
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 21818118 |
| Manufacturer Part # | 21818118 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 25.35" |
| Weight | 2.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 21818118 Weldment Manifold Conv Oven
$93.95
$103.65
You save
$9.70
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 21818118 Weldment Manifold Conv Oven