$115.37
$127.29
Compare Price
You save
$11.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride -21840650
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride -21840650 Straight Burner
Item:
#1846976
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | -21840650 |
| Manufacturer Part # | -21840650 |
| Height | 1.45" |
| Width | 17.45" |
| Depth | 23.05" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride -21840650 Straight Burner
$115.37
$127.29
You save
$11.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride -21840650 Straight Burner