$54.73
$60.39
Compare Price
You save
$5.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2A-S3013A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 2A-S3013A Door Rod Compl [d125/d/g805]
Item:
#1443849
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2A-S3013A |
| Manufacturer Part # | 2A-S3013A |
| Height | 2.45" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 3.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 2A-S3013A Door Rod Compl [d125/d/g805]
$54.73
$60.39
You save
$5.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2A-S3013A Door Rod Compl [d125/d/g805]
