$2.48
$2.74
Compare Price
You save
$0.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2C-Q2225A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 2C-Q2225A Screw 5/16 18 X 3/4 Truss Hd
Item:
#1444842
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2C-Q2225A |
| Manufacturer Part # | 2C-Q2225A |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 2C-Q2225A Screw 5/16 18 X 3/4 Truss Hd
$2.48
$2.74
You save
$0.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2C-Q2225A Screw 5/16 18 X 3/4 Truss Hd
