$196.36
$216.65
Compare Price
You save
$20.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2F-R3087A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 2F-R3087A Flue Adapter
Item:
#1184888
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2F-R3087A |
| Manufacturer Part # | 2F-R3087A |
| Height | 6.2" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 2F-R3087A Flue Adapter
$196.36
$216.65
You save
$20.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2F-R3087A Flue Adapter

