$109.95
$121.30
Compare Price
You save
$11.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2F-R3115A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 2F-R3115A 6 Flue Deflectr W/brackt
Item:
#1185022
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2F-R3115A |
| Manufacturer Part # | 2F-R3115A |
| Height | 6.95" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 13.8" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 2F-R3115A 6 Flue Deflectr W/brackt
$109.95
$121.30
You save
$11.35
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2F-R3115A 6 Flue Deflectr W/brackt

