Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2N-L1222A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 2N-L1222A 208v/500w U Element (ep28)
Item:
#1184855
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2N-L1222A |
| Manufacturer Part # | 2N-L1222A |
| Height | 1.15" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 27.75" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 2N-L1222A 208v/500w U Element (ep28)
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2N-L1222A 208v/500w U Element (ep28)

