$184.56
$203.62
Compare Price
You save
$19.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2R-21910199
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 2R-21910199 Handle Door Y600
Item:
#1828902
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2R-21910199 |
| Manufacturer Part # | 2R-21910199 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 2R-21910199 Handle Door Y600
$184.56
$203.62
You save
$19.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2R-21910199 Handle Door Y600