$204.88
$226.05
Compare Price
You save
$21.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2T-M1369A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 2T-M1369A 300v 140 550ftf Thermost 16a
Item:
#1184797
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2T-M1369A |
| Manufacturer Part # | 2T-M1369A |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 2T-M1369A 300v 140 550ftf Thermost 16a
$204.88
$226.05
You save
$21.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2T-M1369A 300v 140 550ftf Thermost 16a

