Free Shipping
Free Shipping
$958.41
$2,417.00
Compare Price
You save
$1,458.59
(60%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 4N-T1104Y Baking Stone 1 1/2" X 18" X 34 1/2"
Item:
#1193717
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 4N-T1104Y |
| Manufacturer Part # | 4N-T1104Y |
| Height | 1.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 93.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bakers Pride 4N-T1104Y Baking Stone 1 1/2" X 18" X 34 1/2"
$958.41
$2,417.00
You save
$1,458.59
(60%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 4N-T1104Y This Product Will Ship Ltl