Free Shipping
Free Shipping
$3,921.96
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 4N-T1232X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride 4N-T1232X Baking Deck Ceramic[2 Pc/ Bxd]
Item:
#1444893
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 4N-T1232X |
| Manufacturer Part # | 4N-T1232X |
| Height | 1.5" |
| Width | 22" |
| Depth | 33" |
| Weight | 81.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride 4N-T1232X Baking Deck Ceramic[2 Pc/ Bxd]
$3,921.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 4N-T1232X Baking Deck Ceramic[2 Pc/ Bxd]
