Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Bakers Pride 6M-S1002X Door Handle
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 6M-S1002X |
| Manufacturer Part # | 6M-S1002X |
| Height | 0.31" |
| Width | 2.17" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 6M-S1002X Door Handle 17-1/2" Ctrs (18 X 5-1/2), Handle Comes With Flat Head Screws, 5/16"-18 X 1" Chrome Tubung 3/4" Dia, Bakers Pride
