$16.96
$18.71
Compare Price
You save
$1.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride -8706400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride -8706400 Chrome Knob Baker's Pride
Item:
#1847166
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | -8706400 |
| Manufacturer Part # | -8706400 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride -8706400 Chrome Knob Baker's Pride
$16.96
$18.71
You save
$1.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride -8706400 Chrome Knob Baker's Pride