$115.39
$291.01
Compare Price
You save
$175.62
(60%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket .
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride A3079K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride A3079K Flame Diverter 17 X 35 1/4
Item:
#1136176
20+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | A3079K |
| Manufacturer Part # | A3079K |
| Height | 1" |
| Width | 35" |
| Depth | 17" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bakers Pride A3079K Flame Diverter 17 X 35 1/4
$115.39
$291.01
You save
$175.62
(60%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride A3079K Flame Diverter, 17" X 35-1/4", Bakers Pride Oven Y600 Y612 D125 D5805 G5805

