Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-1300205
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-1300205 Contactor 240v 4pole 40amp
Item:
#1444910
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-1300205 |
| Manufacturer Part # | AS-1300205 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-1300205 Contactor 240v 4pole 40amp
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-1300205 Contactor 240v 4pole 40amp
