Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-21816987
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-21816987 Switch Cam (bc/gdco11)
Item:
#1185042
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-21816987 |
| Manufacturer Part # | AS-21816987 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-21816987 Switch Cam (bc/gdco11)
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-21816987 Switch Cam (bc/gdco11)

