$396.38
$460.35
Compare Price
You save
$63.97
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bakers Pride .
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-21818067
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bakers Pride AS-21818067 Kit Direct Venting Conv O Ven
Item:
#1445028
Technical details
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-21818067 |
| Manufacturer Part # | AS-21818067 |
| Height | 15" |
| Width | 15" |
| Depth | 21" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bakers Pride AS-21818067 Kit Direct Venting Conv O Ven
$396.38
$460.35
You save
$63.97
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-21818067 Kit Direct Venting Conv O Ven
